company_info_topA_ok

Експерт з освітлювальних башт


ВИРОБНИЧА ПЛОЩА 24000 кв. М

ПОНАД 100 СПІВРОБІТНИКІВ

ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ

БІЛЬШЕ 20 РОКІВ В ГАЛУЗІ
Компанія TRIME s.r.l. спеціалізується на проектуванні та виробництві освітлювальних веж для ринку оренди. Приміщення компанії займає площу 24000 м2. Дизайн та виробництво повністю виконуються на італійській фабриці площею 24000 кв. Тут виконуються проектування, слюсарні роботи, порошкове покриття, механічне і електричне збирання і остаточні випробування.
В нашу команду входять одні з кращих інженерів і техніків в галузі освітлювальних вишок і електромеханіки. Вони розробили широкий спектр інноваційних, універсальних, компактних і сучасних машин, придатних для багатоцільового використання: будівельні майданчики, дорожні роботи, гірничодобувна промисловість, спеціальні заходи, громадянська оборона і військові програми.
За кілька років компанія збільшилася вдвічі. Завдяки якості нашої продукції ми створили стратегічну мережу центрів продажів і обслуговування на чотирьох континентах: Європі, Азії, Африці і Океанії.
Наша компанія має розгалужену мережу сервісних центрів, які цілодобово підтримують наших клієнтів з їх питаннями і проблемами.